Home Nezařazené [RECENZE] Outdoor-shop: Outdoorové vybavení

Jste dobrodruzi každým coulem? Milujete spaní v divoké přírodě, výlety do hor nebo trávíte rádi svůj volný čas s přáteli a rodinou v nějakém pěkném kempu, ale chybí vám kvalitní vybavení? Podívejte se na webové stránky www.outdoor-shop.cz, kde najdete vše od oblečení, přes stany a spacáky až k vychytávkám, které používají profesionálové.

Představení e-shopu, historie

Myšlenka na spuštění e-shopu s outdoorovým vybavením vznikla v roce 1998, kdy byla založena webová stránka patro.cz. Jedná se tak o jeden z nejstarších e-shopů na českém trhu a v jejich nabídce dnes najdete přes 300 000 produktů. Outdoor-shop dnes patří spolu se sedmi dalšími e-shopy pod skupinu NWT a specializuje se na prodej outdoorového vybavení od nejlepších značek na trhu. V jeho nabídce naleznete stany, spacáky, batohy, karimatky, outdoor obuv, termoprádlo, horolezectví, svítilny, čelovky, lodě a další outdoorové doplňky.

Popis sortimentu, značky produktů

Hlavními prodejními kategoriemi jsou: stany, spacáky, karimatky, batohy, oblečení, obuv, vodní sport, camping, nože, elektro, zima a outlet. Každá kategorie má své podkategorie, do kterých je zboží přehledně rozděleno. Například u stanů vybíráte ze stanů turistických, rodinných, expedičních, dětských, rybářských, dále pak cyklostanů a partystanů. V kategorii vodních sportů nakoupíte čluny, paddleboardy, pádla, vesla, pumpy, vodácké batohy, vaky, doplňky a vybavení pro rybáře. Po rozbalení již konkrétní podkategorii můžete využít i následujících filtrů: cena, dostupnost, značka, a příznak (doprava zdarma, noviny, outlet, výprodej). Každé zboží je nafoceno a pečlivě popsáno včetně jednotlivých parametrů.

Zákazníci

Svým zákazníků velmi ochotně pomohou s výběrem zboží přes zákaznickou linku. Na svých webových stránkách pak mají i několik záložek, které vám také pomohou s konkrétním výběrem produktů. Hledáte například stan nebo kvalitní spacák? Zavítejte do “aktualit” a přečtěte se nabízené články. Přihlásit se můžete i k odběru newsletteru, a tak budete neustále informováni o aktuálních slevách a nabízeném zboží.

Slevové kupony

Když se přihlásíte k odběru newsletteru, budete informováni o aktuálních slevách a zasílány vám budou i slevové poukazy. Pokud chcete ušetřit, využijte záložky “outlet”, kde najdete zlevněné, rozbalené a bazarové zboží za výhodnější podmínky.

Prodejny

Outdoor-shop je pouze internetový obchod, což znamená, že nemá svou vlastní kamennou prodejnu. Zboží si však můžete nechat zaslat na vámi zvolenou adresu, na poštu či do odběrných míst Zásilkoven a Balíkoven. Osobní odběr je možný ve Zlíně, Uherském Hradišti a v Semilech na pobočce patra.cz.

Mohlo by se vám také líbit

Leave a Comment