Home Nezařazené [RECENZE] Rady na cestu

Rady na cestu www.radynacestu.cz nejsou jen cestovní kanceláří, která svým zákazníkům nabízí zájezdy do zahraničí, ale i portálem, na kterém si můžete přečíst mnoho zajímavostí o jednotlivých destinacích z celého světa. Pokud tedy hledáte inspiraci na cesty nebo cestu samotnou, rozhodně neváhejte a podívejte se na tyto stránky.

Představení e-shopu, historie

Zakladatelem této cestovní kanceláře je Martin Šimek, který přišel s nápadem cestovat do zahraničí v malých skupinách klientů společně s odborným průvodcem. Skupiny klientů se nejčastěji pohybují od 6–14 osob, nejde tedy o žádnou „masovku“. Na svých webových stránkách slibují, že se na jednotlivých místech budete cítit jako místní, jelikož kromě klasických turistických destinací navštívíte i ty méně známé, kam běžní turisti nechodí. A to zejména díky zkušeným průvodcům, kteří vás budou celou dobu doprovázet.

Popis sortimentu, značky produktů

Mezi hlavními záložkami najdete: zájezdy, katalog, pro firmy, magazín, kdo jsme, průvodci, recenze, ptáte se a kontakt. Pro klienty je asi nejzajímavější záložka “zájezdy”, kde na vás po rozkliknutí čeká mapa světa, ze které si vyberete kontinent, který chcete navštívit. Například pod Afrikou se aktuálně ukrývá 9 zájezdů do následujících destinací – Egypt, Keňa, Maroko, Mauricius, Tunisko a Zanzibar. Po vybrání země se vám již otevře aktuální nabídka konkrétních zájezdů s průvodcem i s termínem. Každý zájezd je podrobně popsán a doplněn o fotografie z cest. Nechybí ani souhrnné informace, cena zájezdu, trasa, pojištění, nejčastější otázky a články, které se týkají právě vybrané destinace. Tyto články píší sami průvodci, kteří danou oblastí provázejí. A tak si například při výběru Maroka můžete přečíst o marocké kuchyni, marockých suvenýrech nebo nejkrásnějších místech v zemi. V záložce “Katalog” se vám otevře stránka, na které si pomocí jednoho kliku můžete objednat katalog zdarma poštou nebo e-mailem a prohlédnout si celou nabídku cestovní kanceláře na následující rok. Hned na úvodní stránce si můžete přečíst i recenze od jejich zákazníků a krátké medailonky jejich průvodců. V záložce “Ptáte se” jsou pak zodpovězeny nejčastěji kladené otázky. Vše je tak přehledně uspořádané na jednom místě.

Zákazníci

Pro zákazníky, kteří si rádi čtou o jednotlivých destinacích, je určena záložka “Magazín”, kde si můžete přečíst zajímavé články na cestovatelská témata z celého světa. Tyto články píší průvodci této cestovní kanceláře a přibližují tak svým čtenářům krásu celého světa. Pro milovníky cestopisů jsou k dispozici také krátké příběhy “Radana cestuje.” Zájezdy můžete nezávazně poptat a zjistit si o nich nejdříve informace, které chcete vědět. S výběrem vám také pomohou na online chatu nebo telefonním čísle. Pokud preferujete osobní přístup a kontakt, zastavte se na jedné z mnoha poboček Rad na cestu.

Slevové kupony

Jedná se o cestovní kancelář, slevy zájezdů si tak mohou určovat samostatně a je vždy potřeba se na to zeptat. Obvykle se platí záloha ve výši 50 %, a pak se zájezd doplácí. K dispozici ale zatím nejsou žádné věrnostní programy, v rámci kterých byste měli slevu například na další zájezd s touto cestovní kanceláří.

Prodejny

Všechny zájezdy si můžete z pohodlí domova objednat i zaplatit online. V případě osobní konzultace můžete navštívit jednu z mnoha poboček této cestovní kanceláře, které najdete v Praze, Ústeckém kraji, Moravskoslezském kraji, Jihomoravském kraji a na Vysočině. Dále pak v Olomoucké, Pardubickém a Zlínském kraji.

Mohlo by se vám také líbit

Leave a Comment