Home Nezařazené [RECENZE] Karta Revolut: xxx

Slyšeli jste již o kartě Revolut? Jedná se o aplikaci na správu vašich financí. Ať už si šetříte na nové auto, dovolenou nebo chcete chytře investovat, stojí tato aplikace určitě za zmínku.

Představení e-shopu, historie

Společnost Revolut vznikla v roce 2015, kdy ji založili Nik Storonsky a Vlad Yatsenko. Již o rok později oslovili více jak 100 000 zákazníků na finančním trhu a spustili nové projekty jako např. Revolut Business, Revolut Premium, Crypto Trading v EHP. O pár let později získávají bankovní licenci a expandují do zahraničí, prvními státy byla Austrálie a Singapur. V roce 2021 spustili nové projekty, jako je služba “Pobyty”, která usnadňuje rezervaci vaší dovolené přímo z aplikace, nebo služba “Výplata”, abyste mohli lépe spravovat své finance.

Popis sortimentu, značky produktů

Na Revoltu můžete spravovat všechny své finance a vše budete mít přehledně v jedné aplikaci. V hlavní záložce si můžete vybrat ze záložek: osobní, podnikání, Revolut pod 18 a Společnost. Každá záložka má pak řadu podkategorií, které vím urychlí najít to, co právě hledáte. V sekci “osobní” najdete: Základní informace (platby, směna deviz, mezinárodní převody, karty, Revolut pro, rodiče a zákonní zástupci, předplatné, rozpočtování, analýzy, kapsy), jmění (trezory, kryptoměny, komodity), zabezpečení (zabezpečení, o podvodech a podvodných jednáních), životní styl (pobyty, dary, salonky, nákupy). Pokud podnikáte, podívejte se do sekce “podnikání”, kde najdete: účet (karty, tým, multiměnový účet), finanční správa (kryptoměny), odeslat platby (převody peněz), přijímejte platby (platební brána, odkazy pro platbu, QR kód, Revolut pay, ceny přijímání plateb), nástroje (faktury, výdaje, podnikatelské rozhraní, správa výdajů). “Revolut 18” je určen pro uživatele, kteří ještě nedosáhli plnoletosti, účty tedy částečně spravují rodiče či zákonní zástupci.

Zákazníci

Webové stránky jsou opravdu velmi přehledné a najdete zde vše, co potřebujete vědět. V případě dotazů jsou vám finanční poradci ochotni poradit i online nebo na telefonické podpoře. K dostání je i mobilní aplikace. Pro své klienty je k dispozici i Revolut Blog, kdy si v anglickém jazyce můžete přečíst řadu odborných i populárně naučných článků zejména z oblasti financí.

Slevové kupony

U Revolutu si můžete zaplatit i členství a vybrat si plán, který je určený přímo pro vás. “Standart” je zdarma, a i tak aplikaci můžete využít na celém světě a řídit si díky ní své finance. “Plus” stojí 89,99 Kč na měsíc, “Premium” stojí 179,99 Kč na měsíc a “Metal” je za 299,99 Kč měsíčně. Jednotlivá členství se liší svou nabídkou a vy tak díky tomu můžete získat navíc řadu skvělých výhod.

Prodejny

Revolut je online webovým prohlížečem, na kterém si můžete zajistit vše pouze online z pohodlí vašeho domova. Z tohoto důvodu nejsou ani potřeba žádné kamenné prodejny.

Mohlo by se vám také líbit

Leave a Comment