Home Moje cesty [ZKUŠENOST] Svatojakubská pouť: Camino Primitivo

[ZKUŠENOST] Svatojakubská pouť: Camino Primitivo

by Radek

Camino Primitivo jsem šel v roce 2019 a bylo to úžasné.

Tahle pouť patří k těm těžším, protože se jde horami, ale zároveň patří k nejkrásnějším Caminům, které jsem šel.

Pro začátek se podívejte na video, které jsem sestavil.

Moje Camino Primitivo

Kurz o putování do Santiaga de Compostela

V kurzu dostanete odpověď na všechny důležité otázky ohledně Camina, abyste byli schopni vyrazit na svou první pouť. Tento kurz jsem sestavil podle svého 4 roky starého já. Představil jsem si sám sebe v době, kdy jsem se rozhodl vyrazit na své první Camino.

​​CAMINO PRO ZAČÍNAJÍCÍ POUTNÍKY

​Příručku Camino pro začínající poutníky jsem napsal pro všechny, kteří plánují jít pěšky nebo jet na kole svou první svatojakubskou pouť.


Kam Vám můžu příručku ZDARMA poslat?

Měl jsem spoustu otázek v hlavě, na které jsem ale neznal odpovědi a tvrdě jsem se je učil na své první cestě. V kurzu jsem odpovědi na tyto otázky dal dohromady na základě svých vlastních zkušeností.

Často slýchám, že není možné ujít 800km pěšky. Ukážu vám, že to možné je:) Na konci Camina z vás bude nový člověk. S novým pohledem na svět, s novými krásnými zážitky a hlavně s novými přáteli. Budete se na svět dívat novýma očima.

Na internetu naleznete spoustu článků, které vám poradí, jenže já osobně jsem s nimi dost narazil. Ukážu vám klíčové věci, které není dobré podcenit a o kterých se v těchto článcích většinou nehovoří. Ukážu vám krok za krokem, jak absolvovat Camino, tak abyste si nemuseli shánět informace na internetu a na nic nezapomněli.

Pokud chcete vyrazit na své první Camino s jistotou a bez obav, vstupte do mého kurzu a já vás na vše důležité připravím.

Klikněte na tlačítko, vstupte do kurzu a já vás provedu Caminem od začátku dokonce, aniž byste si někde jinde potřebovali zjišťovat něco dalšího. Dostanete vše na jednom místě. Těším se na vás.

0 comment
0

Mohlo by se vám také líbit

Leave a Comment